Кошик
УСПЕЙ КУПИТЬ : СКИДКИ, СКИДКИ, СКИДКИ до 60%Купить со скидкой

Що краще, навушники XP WS5 або XP WS4

Що краще, навушники XP WS5 або XP WS4

Які бездротові навушники на металошукач XP Deus краще і краще, маленькі і компактні XP WS4 або великі і вагомі XP WS5? Перерахуємо основні негативні та позитивні сторони зазначених навушників.

    XP Deus один з тих металошукачів який дозволяє на основі видається від мети звуку ( при правильних налаштуваннях) зробити висновок про природу знахідки більш інформативним, ніж дані видаються на дисплей.

Негативні сторони XP WS4: взимку не зручно носити під головним убором, що вимагають періодичної заміни комплектуючих а саме часто рветься поролонова накладка на вуха і переламуються проводу на пластиковій душки.

Негативні сторони XP WS5: влітку дуже спекотно, при копе поодинці погано чути, що відбувається навколо, при копе в лісі з більшою ймовірністю можуть чіплятися за гілки, не знімається електронний блок так що немає можливості використовувати його замість блоку управління.

Позитивні сторони XP WS4: влітку не жарко, при копе поодинці чути, що відбувається навколо, знімний блок можна використовувати замість блоку управління (потрібні додаткові аксесуари), пластиковий футляр для зберігання.

Позитивні сторони XP WS5: зручні в холодну пору року (навіть в мороз можна одягнути на шапку), великий дисплей отже зручніше налаштовувати, при копе з компанією не чути те, що відбувається навколо, надійність.

     Навушники XP WS4 комплектуються футляром для зберігання і запасними накладками на вуха навушники XP WS4 більш міцні і менше схильні до зносу так що вони комплектуються тільки мішечком з затяжками.

     Навушники XP WS4 чіпляються за вуха, а душка проходить навколо потилиці, при довгому використанні навушників можна натерти верхню частину вуха хоча це суто індивідуально. Навушники XP WS5 мають класичну форму і душка проходить поверх голови.

     Навушники WS5 мають великі повно розмірні закриті вуха, на відміну від навушників WS4 у яких маленьке відкрите вухо.

Габарити навушників WS5 і WS4 відрізняються в два, два з половиною рази.

Різниця в розмірі дисплея і відповідно розмір шрифтів навушників WS5 і WS4 відчутна, особливо вагомим це різниця буде для людей із слабким зором

Відмінності в mini usb гніздо для зарядки XP WS5 і XP WS4 навушників.

 

 

http://blog.md.od.ua/chto-luchshe-naushniki-xp-ws5-ili-xp-ws4-sravnenie/

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner